top of page

Bize Ulaşın
Sakarya Avukat Burak Alemdar

Tığcılar, Atatürk Bulvarı No:19 K:3 D:45 Adapazarı Sakarya

05439071190

Alemdar Hukuk Bürosu, müvekkillerine Sakarya ili ve  çevre illerde İş Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku ve Vatandaşlık Hukuku ile diğer Hukuk alanlarında Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Sakarya avukat, Sakarya iş hukuku avukatı , Sakarya boşanma avukatı, Sakarya arabuluculuk hizmetleri, Sakarya icra avukatları, Sakarya sözleşme hukuku avukatları, Sakarya iş kazası avukatları, Sakarya tazminat avukatları, Sakarya vergi avukatları, Sakarya miras davası avukatı , Sakarya iş mahkemeleri avukatları, Sakarya ceza avukatı, Sakarya idare hukuku avukatları, Yabancı davalarına bakan avukat, ikamet izni başvurusu, ikamet başvurusunun reddine karşı davalar benzeri aramalarınızda hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca İhtiyari Arabuluculuk ve Dava Şartı Arabuluculuk hakkında en temel bilgileri içeren ve en çok gelen sorular ve diğer sorularınız ile arabuluculuk süreci hakkında daha detaylı bilgi almak yada başvuru yapmak gibi konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş ve İşlemlerinizde kısa ve öz bile olsa hukuki yardım almanın ileride doğabilecek çok derin ve çözümsüz sıkıntıları önleyebileceğini unutmayınız.

Bize Ulaşın
Sakarya Avukat Burak Alemdar

Tığcılar, Atatürk Bulvarı No:19 K:3 D:45 Adapazarı Sakarya

05439071190

bottom of page