top of page

E Devlet Uygulamaları

istanbul avukat - alemdar hukuk bürosu

Güncelleme tarihi: 23 Eki 2023


Beyaz topların olduğu resim üzerinde Alemdar Hukuk ve Arabuluculuk yazısı
İstanbul ağır ceza avukatı ve İstanbul boşanma avukatı da olmak üzere Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

istanbul avukat - alemdar hukuk bürosu

Alemdar Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu, İstanbul'da da hizmet veren hukuk firmalarından biri olarak, hukuki ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman avukat ekibiyle hizmet vermektedir. Büromuzun kurucusu Avukat Burak Alemdar ve Avukat Çağla Hasdemir Alemdar, uzun yıllara dayanan deneyimleri ve geniş hukuki bilgi birikimleri ile müvekkillerimize kaliteli hukuki danışmanlık sunmaktadır.

Alemdar Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu, müvekkillerin hukuki sorunlarını çözmek ve haklarını korumak için profesyonel bir yaklaşım benimsemektedir. Hukukun karmaşıklığına ve sürekli değişen yasal düzenlemelere hakim olan avukatlarımız, farklı hukuki konularda danışmanlık ve temsil hizmetleri sunmaktadır. Bu konular arasında aile hukuku, ceza hukuku, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, miras hukuku ve daha birçok alanda hizmet bulunmaktadır.

Alemdar Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu ayrıca arabuluculuk hizmetleri sunarak hukuki ihtilafların mahkemeye gitmeden çözülmesine yardımcı olmaktadır. Arabuluculuk, taraflar arasında anlaşmazlıkların daha hızlı ve maliyet etkin bir şekilde çözülmesini sağlar.

Müvekkillerimizin haklarını korumak ve adaletin yerine gelmesine yardımcı olmak için, Alemdar Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu olarak her bir davayı özenle ele alır ve sonuca ulaşana kadar müvekkillerimizin yanında dururuz. Profesyonellik, dürüstlük ve müvekkil odaklı bir yaklaşım, ofisimizin temel değerleridir.

Eğer İstanbul'da bir avukatlık ofisine ihtiyacınız varsa, Alemdar Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu sizin için burada. Hukuki sorunlarınızı çözmek ve haklarınızı korumak için bize başvurabilirsiniz. Size en iyi hukuki çözümü sunmak için buradayız.


 

"istanbul avukat - çalışma alanlarımız"

istanbul avukat olarak Çağlayan Adliyesi, İstanbul Anadolu Adliyesi, Bakırköy Adliyesi ve diğer mülhakat adliyeler bünyesinde çalışma alanlarımız aşağıda yer aldığı şekildedir.

İş Hukuku

Ceza Hukuku

Aile Hukuku

Miras Hukuku

Gayrimenkul ve Kira Hukuku

İdare ve Vergi Hukuku

Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku

İcra ve İflas Hukuku

Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yolları


 


"istanbul adliyesi ve mülhakat adliyeler"

Kocaeli Adliyesi ve mülhakat adliyelerde yer alan mahkeme bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Adalar Adliyesi

Büyükçekmece Adliyesi Hukuk Ek Bina

İstanbul Adalet Sarayı

Anadolu Adalet Sarayı

Büyükçekmece Adliyesi Ceza Ek Bina

İstanbul Adalet Sarayı Ek Bina

Bakırköy Adalet Sarayı

​Çatalca Adliyesi

İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi

Bakırköy Adalet Sarayı Bahçelievler Ek Bina

Gaziosmanpaşa Adliyesi

İstanbul Bölge İdare Mahkemesi

Beykoz Adliyesi

Gaziosmanpaşa Adliyesi Hukuk Ek Bina

​Küçükçekmece Adliyesi

Beykoz Adliyesi İcra Ek Bina

Gaziosmanpaşa Adliyesi Ceza Ek Bina

Silivri Adliyesi

Büyükçekmece Adliyesi

Gaziosmanpaşa Adliyesi Havalimanı Ek Bina

Şile Adliyesi

Mahkeme Binalarında yer alan mahkemelere ve adres bilgileri ile iletişim bilgilerine aşağıda yer alan butondan ulaşabilirsiniz. 

- istanbul avukatları hangi davalara bakar?

İstanbul Avukatları Hangi Davalara Bakar?

İstanbul Ceza Avukatları Hangi Davalara Bakar?

İstanbul Ağır Ceza Avukatları Hangi Davalara Bakar?


 

"istanbul avukat ücretleri"

İstanbul Avukat Ücretleri, İstanbul Barosu Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi dikkate alınarak belirlenir. Belirlenecek ücret baro tarafından belirlenen ücretten az olmamak kaydıyla avukatın emek ve mesaisi ile diğer masrafları göz önüne alınarak belirlenir. Avukatlık Ücreti için üst sınır dava konusu alacak tutarının %25'i oranındadır. Baro tarafından belirlenen tarife asgari olarak alınabilecek ücreti belirlemekte olup bu ücretlere KDV DAHİL değildir. 2023 yılı için İstanbul Barosu Avukatlık Asgari Ücret Tarifesine ulaşabilirsiniz."istanbul barosu ücretsiz avukat - adli yardım"

İstanbul Barosu Ücretsiz Avukat talepleriniz konusunda detaylı bilgi almak ve ilgili telefon ile iletişim bilgilerine erişmek için aşağıdaki sayfadan bilgi alabilirsiniz. 

Alemdar Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu olarak istanbul ağır ceza avukatı ve istanbul boşanma avukatı da olmak üzere müvekkillerimize Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.
25 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi

İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi dosya sorgulama, Yargı Çevresi, İş Bölümü ile Adres ve Dahili İletişim Bilgileri

Comments


Son Paylaşılanlar

bottom of page